* [Archiwalne] Szkoła Letnia Liderów Międzynarodowych 2017

Jesteś aktywny i działasz społecznie? Masz w sobie potencjał lidera, który chcesz rozwijać? Nie boisz się nawiązywania kontaktów międzynarodowych? Dołącz do Szkoły Letniej Liderów Międzynarodowych!

Szkoła Letnia Liderów Międzynarodowych to inicjatywa skierowana do młodych osób, które mają potencjał do odgrywania roli lidera w swoim środowisku. Celem Szkoły Letniej jest pokazanie, że współpraca międzynarodowa daje duże możliwości rozwoju zarówno osobistego, jak zawodowego czy lokalnego. Chcemy zachęcić uczestników Szkoły, aby stali się inicjatorami i liderami przedsięwzięć międzynarodowych realizowanych w ich gminie, na uczelni, w firmie czy w organizacji.

IV edycja Szkoły Letniej odbędzie się w dniach 3-7 lipca 2017 roku w Przysieku k/Torunia.
O uczestnictwo w Szkole Letniej starać się mogą osoby w wieku 18-26 lat, zamieszkujące w województwie kujawsko-pomorskim. Udział jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają noclegi i pełne wyżywienie. Uczestnicy ponoszą tylko koszty dojazdu.

Zgłoszenia do IV edycji Szkoły przyjmujemy  do 26 czerwca 2017 roku (do godz. 17.00) za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego >>>. Przed wypełnieniem formularza, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Szkoły (dostępny tutaj >>>).

Szkoła Letnia to 5 dni spotkań, warsztatów, dyskusji i wizyt studyjnych, których wspólnym mianownikiem są rola lidera i współpraca międzynarodowa. W tym roku program Szkoły zawiera 4 główne bloki tematyczne: [1] Przywództwo, [2] Biznes, [3] Projekt jako metoda działania, [4] Sektor pozarządowy i samorządność. Zajęcia i spotkania poprowadzą eksperci - prawdziwi entuzjaści i doświadczeni praktycy w swoich dziedzinach [informacja o wykładowcach >>].

Najnowsze wiadomości dotyczące Szkoły Letniej publikujemy na profilu FB >>>.

Odpowiedzi na pytania dotyczące organizacji i programu IV edycji Szkoły Letniej udziela jej koordynator, Witold Jankowiak (tel. 607 191 484; e-mail: witold.jankowiak@fundacja-torun.pl).

Szkoła Letnia jest dofinansowana
ze środków Samorządu Województwa.

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
jest współorganizatorem Szkoły.